KONST / Litografier / Färglitografier 12969285
nr 1296 9285
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad, 45x64 - 67x64. Signerade
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:35:07
150 kr
200 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås